04.10.2012, 07:52
Mech kupiłam dla krewetek małych, żeby miały gdzie się chować bo już parę razy na moich oczach razborki je powcinały. Nie zdałam sobie sprawy , że 2000ml to jednak będzie bardzo dużo!
Jak uważacie ? Wsadzić spowrotem anubiasy do akwa? Mam ich 5 sztuk . To chyba anubiasy barteri. Wyjęłam je wczoraj bo krewetka zaczęły się pokładać, a wyczytałam, że anubiasy szkodzą, bo wytwarzają szczzwiany . przeniosłam ją do kotnika.
Jak uważacie ? Wsadzić spowrotem anubiasy do akwa? Mam ich 5 sztuk . To chyba anubiasy barteri. Wyjęłam je wczoraj bo krewetka zaczęły się pokładać, a wyczytałam, że anubiasy szkodzą, bo wytwarzają szczzwiany . przeniosłam ją do kotnika.
112 l ogólne
30 l krewetkarium
