09.06.2012, 17:08
Dzięki Wam - na tym forum tylko na Was mogę liczyć jeśli chodzi o komentarze 
Filmiku nie nakręcę bo była by to profanacja moim aparatem - może jak mi coś sensowniejszego wpadnie w łapy to wtedy nie omieszkam.
Co do działu galeria - cóż - temat był stworzony w nim od początku.
Co prawda znalazło się w nim parę pytań, ale były także zdjęcia co by off-topu nie robić.
Modzi przenieśli i tak już zostało.
Pozdrawiam.
ps. dziś do gromadki doszły 2xaltum platynowy F1 - jeszcze maluchy.
Ciekaw jestem czy im będzie dobrze...

Filmiku nie nakręcę bo była by to profanacja moim aparatem - może jak mi coś sensowniejszego wpadnie w łapy to wtedy nie omieszkam.
Co do działu galeria - cóż - temat był stworzony w nim od początku.
Co prawda znalazło się w nim parę pytań, ale były także zdjęcia co by off-topu nie robić.
Modzi przenieśli i tak już zostało.
Pozdrawiam.
ps. dziś do gromadki doszły 2xaltum platynowy F1 - jeszcze maluchy.
Ciekaw jestem czy im będzie dobrze...
126l BW Amazonki
200l Centralna Ameryka
450l Ameryka Południowa
+ kilka szkieł do różnych innych celów służących...
