18.01.2012, 10:34
(18.01.2012, 03:21)Babaulti napisał(a): Ja kupiłem dziś manualny za 10zł w castoramie tani i mam nadzieje ze dobry sposób na wyjazd na ferie
Manualny jest ok pod warunkiem, że jest prąd. Jak go zabraknie to zegar przestaje chodzić i się czas świecenia zmienia. (chyba, że ma dodatkową baterię)
530l - Malawi
530l - Zimne
400l - Towarzyskie
77l - 2D
160l - Tanganika
54l Kotnik
Nie udzielam porad na PW i GG

