12.01.2012, 09:16
W obsadzie będzie na pewno:
20 x Rozbora klinowa
20 x Neon czerwony albo 20 x danio czerwone (raczej neon ale jeszcze nie wiem),
2-3 parki Pielęgniczki Ramirezy,
4 x kirysek,
2 x cierniooczek,
2-4 x glonojad i narazie chyba tylko tyle. Bardzo lubię gatunki przydenne, więc być może później co jeszcze dołożę
to wkońcu 200l
można wybierać, dałbym jedną ławicę 20-40 sztuk i 6-7-8 kirysków
20 x Rozbora klinowa
20 x Neon czerwony albo 20 x danio czerwone (raczej neon ale jeszcze nie wiem),
2-3 parki Pielęgniczki Ramirezy,
4 x kirysek,
2 x cierniooczek,
2-4 x glonojad i narazie chyba tylko tyle. Bardzo lubię gatunki przydenne, więc być może później co jeszcze dołożę
to wkońcu 200l
można wybierać, dałbym jedną ławicę 20-40 sztuk i 6-7-8 kirysków
