• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zakładanie nowego akwarium - kilka pytań
#2

W obsadzie będzie na pewno:
20 x Rozbora klinowa
20 x Neon czerwony albo 20 x danio czerwone (raczej neon ale jeszcze nie wiem),
2-3 parki Pielęgniczki Ramirezy,
4 x kirysek,
2 x cierniooczek,
2-4 x glonojad i narazie chyba tylko tyle. Bardzo lubię gatunki przydenne, więc być może później co jeszcze dołożę


to wkońcu 200l Smile można wybierać, dałbym jedną ławicę 20-40 sztuk i 6-7-8 kirysków


Wiadomości w tym temacie
Zakładanie nowego akwarium - kilka pytań - przez Piwosz - 12.01.2012, 01:28
RE: Zakładanie nowego akwarium - kilka pytań - przez HELL BOY - 12.01.2012, 09:16
RE: Zakładanie nowego akwarium - kilka pytań - przez mcda-p - 12.01.2012, 12:39
RE: Zakładanie nowego akwarium - kilka pytań - przez Piwosz - 12.01.2012, 15:15
RE: Zakładanie nowego akwarium - kilka pytań - przez mcda-p - 12.01.2012, 16:34
Useful Toddlers Bed Guide - przez FrankJScott - 18.06.2025, 21:13
Best Tesla Accessories Website - przez FrankJScott - 25.06.2025, 18:55
Awesome Mint Miner Info - przez FrankJScott - 10.07.2025, 19:08
TopWaste Management Site - przez FrankJScott - 14.07.2025, 20:50
Top Ai Stock Prediction Info - przez FrankJScott - 28.07.2025, 01:28
Cool Slot Gacor Website - przez FrankJScott - 15.08.2025, 02:47

Skocz do: