17.12.2011, 13:28
Ta mini wąkrotka to Hydrocotyle sp. Japan
w sumie bojki nic szczególnego w tej cenie.
w sumie bojki nic szczególnego w tej cenie.
Paweł
240l - http://www.akwaswiat.net/-240l-powoli-ro...996-2.html
112l-Roślinne - http://www.akwaswiat.net/-112l-akwarium-...23527.html
75l
18l
4,5l-Szklanka - http://www.akwaswiat.net/-4-5l-moja-szkl...20810.html
Olsztyn
