05.12.2011, 22:14
(05.12.2011, 03:19)Tyberiusz napisał(a): Ja bym brał 50 mm, czyli 200 l. ze względu na estetykę. Proporcja długości do wysokości 2:1 jest optymalna.
Patrzy się przede wszystkim na ryby , a nie na estetykę , choć jeżeli o to chodzi to miałem przyjemność kilka razy oglądać akwaria wysokie ok.70cm nawet przy 120/150 długości i wyglądały bardzo dobrze.
