• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Które akwarium na ten biotop?
#7

Przemyślałam...
Obsada (o ile takie połączenie będzie możliwe i żadnej rybce nie będzie wadzić?):

N. Multifasciatus 1+1/2+2
Naskalnik Dickfelda/Regana 1+1
P. Brieni/Nigripinis 2+4

Które akwarium? 200L?

160L Dickfeldi+Multifasciatus Mała Tanga
100L Barwnik+KapLopez
60L Babaulti+Gertrudae


Wiadomości w tym temacie
Które akwarium na ten biotop? - przez gosiaqool - 01.12.2011, 22:38
RE: Które akwarium na ten biotop? - przez Basteq - 01.12.2011, 22:40
RE: Które akwarium na ten biotop? - przez gosiaqool - 01.12.2011, 23:01
RE: Które akwarium na ten biotop? - przez Kroczek33 - 02.12.2011, 20:18
RE: Które akwarium na ten biotop? - przez gosiaqool - 02.12.2011, 21:56
RE: Które akwarium na ten biotop? - przez Kroczek33 - 03.12.2011, 10:18
RE: Które akwarium na ten biotop? - przez gosiaqool - 04.12.2011, 11:37
RE: Które akwarium na ten biotop? - przez Kroczek33 - 04.12.2011, 21:27
RE: Które akwarium na ten biotop? - przez Tyberiusz - 05.12.2011, 03:19
RE: Które akwarium na ten biotop? - przez Kroczek33 - 05.12.2011, 22:14
RE: Które akwarium na ten biotop? - przez gosiaqool - 06.12.2011, 11:59
RE: Które akwarium na ten biotop? - przez R108M - 06.12.2011, 12:42
RE: Które akwarium na ten biotop? - przez Basteq - 06.12.2011, 13:22
RE: Które akwarium na ten biotop? - przez 5pirit - 06.12.2011, 13:26
RE: Które akwarium na ten biotop? - przez Basteq - 06.12.2011, 13:56

Skocz do: