04.12.2011, 11:37
Przemyślałam...
Obsada (o ile takie połączenie będzie możliwe i żadnej rybce nie będzie wadzić?):
N. Multifasciatus 1+1/2+2
Naskalnik Dickfelda/Regana 1+1
P. Brieni/Nigripinis 2+4
Które akwarium? 200L?
Obsada (o ile takie połączenie będzie możliwe i żadnej rybce nie będzie wadzić?):
N. Multifasciatus 1+1/2+2
Naskalnik Dickfelda/Regana 1+1
P. Brieni/Nigripinis 2+4
Które akwarium? 200L?
