01.12.2011, 23:01
Mówi się, że wysokie akwaria potrzebne są na skalary ale na pozostałe ryby są zupełnie zbędne, ale tyczy się to większości ryb, które można trzymać w towarzyskich akwariach. Nie wiem jak sprawa wygląda w Tanganice. Czy wysokie akwaria są potrzebne? Czy raczej powierzchnia dna jest istotna? Obsada nie znana, może jakieś małe pielęgnice...
