12.11.2011, 23:40
(11.11.2011, 19:21)KoStas napisał(a):(11.11.2011, 18:19)Kroczek33 napisał(a):(11.11.2011, 07:25)KoStas napisał(a): w celach zdrowotnych, poczytaj na temat Tropheusów to zobaczysz że wielu hodowców takowe przerwy w karmieniu stosuje a ja myslałem że ciężkie głowy mi pomogą z podjęciem decyzji od kiedy sam mogę to robić ale widzę że chętnych na wypowiedź brak
Czy sens o to pytać ?
Ja robię pyskom czasami głodówkę , a gdy mam powiedzmy sporo samic po inkubacji to daje większe porcje . Trzeba dostosować się do ryb , ważna jest solidna obserwacja stada .
po 1. sens widze gdyz ma się stado mlodych osobników do 5cm z tego co wiem powinno się karmić bez przerw a jak ktos ma juz wieksze w moim przypadku Tropheusy to czy idzie wyczuc kiedy zmienic diete na 6cio dniowa. po 2. specyfika i żywienie tych ryb jest na tyle istotna iż jak da się z tym ciała to wiem nie z mojego doswiadczenia ze Bloat i inne cholerstwa murowane. po 3. nie porownoj pyskow do tanganiki bo to dwa rozne swiaty. pzdr
Oj zdziwiłbyś się , ponieważ to nie są wcale 2 różne światy .
Mają wiele wspólnego ze sobą , tak się składa że od kilku lat posiadam oba te biotopy ...
PS. te pogadanki i teorie o tropheusach z for typu tropheus.com.pl czy KMT to zwykły kit
