11.11.2011, 18:19
(11.11.2011, 07:25)KoStas napisał(a): w celach zdrowotnych, poczytaj na temat Tropheusów to zobaczysz że wielu hodowców takowe przerwy w karmieniu stosuje a ja myslałem że ciężkie głowy mi pomogą z podjęciem decyzji od kiedy sam mogę to robić ale widzę że chętnych na wypowiedź brak
Czy sens o to pytać ?
Ja robię pyskom czasami głodówkę , a gdy mam powiedzmy sporo samic po inkubacji to daje większe porcje . Trzeba dostosować się do ryb , ważna jest solidna obserwacja stada .

