11.11.2011, 11:23
(11.11.2011, 00:00)KoStas napisał(a): Witam, mam do Was pytanie, czy stosujecie w diecie swoich podopiecznych jednodniowe glodowki czy nie a jezeli tak to od ktorego momentu mozna zaczac to robic?
Zasada jest taka, że ryby w akwarium bardzo rzadko zdychają z głodu, ale za to często z przejedzenia. Głodówka raz w tygodniu jest wskazana dla wszystkich gatunków - również dla ludzi
