• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

jednodniowe przerwy w karmieniu
#5

(11.11.2011, 00:00)KoStas napisał(a):  Witam, mam do Was pytanie, czy stosujecie w diecie swoich podopiecznych jednodniowe glodowki czy nie a jezeli tak to od ktorego momentu mozna zaczac to robic?


Zasada jest taka, że ryby w akwarium bardzo rzadko zdychają z głodu, ale za to często z przejedzenia. Głodówka raz w tygodniu jest wskazana dla wszystkich gatunków - również dla ludzi Wink


Wiadomości w tym temacie
jednodniowe przerwy w karmieniu - przez KoStas - 11.11.2011, 00:00
RE: jednodniowe przerwy w karmieniu - przez Basteq - 11.11.2011, 00:08
RE: jednodniowe przerwy w karmieniu - przez KoStas - 11.11.2011, 07:25
RE: jednodniowe przerwy w karmieniu - przez Kroczek33 - 11.11.2011, 18:19
RE: jednodniowe przerwy w karmieniu - przez KoStas - 11.11.2011, 19:21
RE: jednodniowe przerwy w karmieniu - przez Kroczek33 - 12.11.2011, 23:40
RE: jednodniowe przerwy w karmieniu - przez Basteq - 11.11.2011, 10:18
RE: jednodniowe przerwy w karmieniu - przez 3promile - 11.11.2011, 11:23
RE: jednodniowe przerwy w karmieniu - przez KoStas - 13.11.2011, 17:54

Skocz do: