• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

31 L krewetkarium
#34

Ja używam
http://www.ebay.co.uk/itm/JBL-ProFlora-B...56461da11b

W sumie podobny zestaw tylko konkurencyjna firma. Na początek zadowalające. Bezobsługowe i wszystko w komplecie. Tak, wiem, leniuch jestem Big Grin

Anybody from UK ? B'ham here :D


Wiadomości w tym temacie
31 L krewetkarium - przez martin_84 - 19.08.2011, 22:30
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 20.08.2011, 23:16
RE: 31 L krewetkarium - przez Saletra - 21.08.2011, 04:15
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 21.08.2011, 10:00
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 24.08.2011, 20:49
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 24.08.2011, 22:59
RE: 31 L krewetkarium - przez KORNEL - 25.08.2011, 10:03
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 25.08.2011, 19:47
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 28.08.2011, 21:53
RE: 31 L krewetkarium - przez tryton - 28.08.2011, 23:22
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 29.08.2011, 00:23
RE: 31 L krewetkarium - przez mcda-p - 30.08.2011, 15:33
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 30.08.2011, 19:59
RE: 31 L krewetkarium - przez myster - 30.08.2011, 21:28
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 31.08.2011, 00:03
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 02.09.2011, 18:01
RE: 31 L krewetkarium - przez apri cort - 02.09.2011, 19:07
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 02.09.2011, 23:44
RE: 31 L krewetkarium - przez apri cort - 03.09.2011, 13:31
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 11.09.2011, 00:31
RE: 31 L krewetkarium - przez Kondziu360 - 11.09.2011, 00:35
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 11.09.2011, 20:23
RE: 31 L krewetkarium - przez Dadario - 11.09.2011, 21:46
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 11.09.2011, 23:09
RE: 31 L krewetkarium - przez apri cort - 12.09.2011, 09:46
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 17.09.2011, 23:37
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 18.09.2011, 23:41
RE: 31 L krewetkarium - przez mcda-p - 19.09.2011, 15:09
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 19.09.2011, 18:36
RE: 31 L krewetkarium - przez mcda-p - 19.09.2011, 19:37
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 19.09.2011, 23:39
RE: 31 L krewetkarium - przez mcda-p - 20.09.2011, 15:57
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 20.09.2011, 22:32
RE: 31 L krewetkarium - przez myster - 30.09.2011, 14:31
RE: 31 L krewetkarium - przez martin_84 - 29.11.2011, 00:24

Skocz do: