13.03.2008, 12:58
Na wstępie nie mogę oprzeć się pokusie napisania o wielkości akwarium, to jest właśnie to, co by mi odpowiadało, aranżacje można tworzyć bez żadnych problemów. Oceniam ostatnie zdjęcie z tego powodu ze jest ono aktualne, bardzo mi się podoba ma swój styl. Kamienie są bardzo ciekawie poukładane, co daje bardzo ciekawy efekt, przyznam się szczerze ze nawet nie pomyślałem o takim ustawieniu, które daje możliwość zaobserwowania zachowania ryb począwszy od tafli wody po same dno. Zastanawia mnie piasek z Bałtyku a raczej jego zasolenie nie wpływa to na parametry wody, napisz cos więcej. Sumując akwarium świetne, z dobrą obsadą ,jest na czym oko zawiesić moje gratulacje

bumboo


bumboo
