• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[45L] krewetkarium-kotnik
#13

O rany... ja ostatnio po 50 p kupowałem od gościa pracującego w akwarystycznym u mnie. Okazało się, że kolo ma większe zbiorniki w domu, jak te ze sklepu w którym pracuje.
Popytaj, czasem ludzie ze sklepu mają różne hodowle we własnych prywatnych domach.

Anybody from UK ? B'ham here :D


Wiadomości w tym temacie
[45L] krewetkarium-kotnik - przez tomilondyn - 23.08.2011, 12:03
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez Thorgus - 23.08.2011, 16:23
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez Adrian B - 23.08.2011, 16:43
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez rafik - 23.08.2011, 17:01
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez tomilondyn - 23.08.2011, 17:27
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez Thorgus - 23.08.2011, 18:31
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez tomilondyn - 23.08.2011, 20:16
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez Szaatanek - 11.09.2011, 11:27
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez apri cort - 11.09.2011, 13:43
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez tomilondyn - 12.09.2011, 00:43
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez apri cort - 12.09.2011, 08:58
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez tomilondyn - 12.09.2011, 11:19
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez myster - 13.09.2011, 01:48

Skocz do: