13.09.2011, 01:48
O rany... ja ostatnio po 50 p kupowałem od gościa pracującego w akwarystycznym u mnie. Okazało się, że kolo ma większe zbiorniki w domu, jak te ze sklepu w którym pracuje.
Popytaj, czasem ludzie ze sklepu mają różne hodowle we własnych prywatnych domach.
Popytaj, czasem ludzie ze sklepu mają różne hodowle we własnych prywatnych domach.
Anybody from UK ? B'ham here :D
