10.09.2011, 22:34
Witam serdecznie i mam pytanko może głupie ale wole zapytac!! Kupiłem w biedronce wode w 5 l butelkach i własnie z powodu tych butelek kupiłem te wode po to żeby w poniejszym czasie mec te butelki zeby sobie woda kranówka sie odleżała przed wymiana a pytanie moje brzmi czy moge teraz ta wode niegazowana co jest w tych butelkach wlac do akwarium na podmianke czy ja zużyć i wlac kranowki i odczekac az sie odstoi??? prosze o rade!! dzieki
