• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[450l] Amazonka
#29

(05.09.2011, 20:29)kaasiaa napisał(a):  powoli zaczynam się robić zazdrosna, to akwarium jest stanowczo za ładne, a to dopiero początek buuu ja też tak chceWink

Bardzo mi miło :-)

(10.09.2011, 15:24)gitarnik napisał(a):  wodiczkę zrobisz na BW jakimś torfem albo innym brązerem ??

Na razie dołożę szyszek olchy - zobaczymy.

(10.09.2011, 19:27)tomilondyn napisał(a):  jezeli dasz tyle korzeni a pewnie bedzie ladnie to ten anubiasik nie bedzie tam pasowal , poprostu roslinka nawet teraz zabiera caly widok akwarium nie patrzysz na nic tylko na ta zielen , moze bedzie inaczej jak dasz te korzenie i wiecej roslin ale ja sam z twoim planem bym sie jej pozbyl.

zapowiada sie super

p.s
ta usypana kupka piasku super ale jezeli bedziesz mial jak ja kiryski zo za trzy dni bedzie poziomo Smile

Anubiasik? Byłem pewien, że to żabienica Wink
Zaplanowałem tak, że lewa strona akwarium będzie ciemniejsza, bardziej mroczna z większą ilością korzeni. Za to prawa, bardziej oświetlona z owym krzaczkiem (który i tak w żadnym innym baniaku mi się nie mieścił).
Pożyjemy, zobaczymy.
Kiryski oczywiście będą - pewnie będzie jak piszesz, ale co tam... :-)

Dzięki


126l BW Amazonki
200l Centralna Ameryka
450l Ameryka Południowa

+ kilka szkieł do różnych innych celów służących...


Wiadomości w tym temacie
[450l] Amazonka - przez mordimer - 19.08.2011, 18:42
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 19.08.2011, 20:35
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 19.08.2011, 21:52
RE: [450l] w przedbiegach - przez tomilondyn - 20.08.2011, 00:17
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 20.08.2011, 00:38
RE: [450l] w przedbiegach - przez kamilsz13 - 21.08.2011, 10:57
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 21.08.2011, 11:33
RE: [450l] w przedbiegach - przez lasztom - 21.08.2011, 13:22
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 21.08.2011, 14:00
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 21.08.2011, 14:44
RE: [450l] w przedbiegach - przez lasztom - 21.08.2011, 20:49
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 22.08.2011, 13:22
RE: [450l] w przedbiegach - przez tomilondyn - 22.08.2011, 13:57
RE: [450l] w przedbiegach - przez elekmc - 22.08.2011, 15:58
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 23.08.2011, 17:58
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 23.08.2011, 18:51
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 02.09.2011, 19:21
RE: [450l] w przedbiegach - przez kaasiaa - 02.09.2011, 21:23
RE: [450l] w przedbiegach - przez Tyberiusz - 02.09.2011, 23:30
RE: [450l] w przedbiegach - przez krzysztof1966 - 03.09.2011, 09:12
RE: [450l] w przedbiegach - przez KORNEL - 03.09.2011, 09:13
RE: [450l] w przedbiegach - przez apri cort - 03.09.2011, 13:39
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 03.09.2011, 20:36
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 03.09.2011, 20:47
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 05.09.2011, 19:32
RE: [450l] w przedbiegach - przez kaasiaa - 05.09.2011, 20:29
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez gitarnik - 10.09.2011, 15:24
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez tomilondyn - 10.09.2011, 19:27
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez mordimer - 10.09.2011, 21:04
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez mordimer - 12.09.2011, 18:32
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 30.09.2011, 21:16
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez elekmc - 01.10.2011, 15:25
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez KORNEL - 01.10.2011, 19:23
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez mordimer - 05.10.2011, 20:06
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 27.11.2011, 18:25
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 30.11.2011, 20:54
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 03.12.2011, 09:57
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 19.12.2011, 22:14
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 20.12.2011, 12:44
RE: [450l] Amazonka - przez Basteq - 20.12.2011, 12:48
RE: [450l] Amazonka - przez pawciotr - 20.12.2011, 16:39
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 20.12.2011, 17:43
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 08.06.2012, 23:04
RE: [450l] Amazonka - przez Kondziu360 - 09.06.2012, 00:58
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 09.06.2012, 10:33
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 09.06.2012, 17:08
RE: [450l] Amazonka - przez Kondziu360 - 09.06.2012, 19:42
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 09.06.2012, 20:19
RE: [450l] Amazonka - przez kroni - 10.06.2012, 13:04
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 11.06.2012, 08:31

Skocz do: