30.08.2011, 19:59
nie moge dac butli, bo biorko za male...a pod nie chce bo to pokoj mojej coreczki ktora sie wlasnie nauczyla chodzic i jeszcze nie bardzo rozumie czym wolno jej sie bawic a czym nie
wiec dla bezpieczenstwa wole bez...dzisiaj mam chwilke to zrobie nowe fotki po zmianie podloza
no i nowe fotki z nowym podlozem...a i moze sie komus uda zidentyfikowac roslinke z ostatniego zdjecia...ma czerwone liscie od spodu i rosnie dosc szybko
wiec dla bezpieczenstwa wole bez...dzisiaj mam chwilke to zrobie nowe fotki po zmianie podlozano i nowe fotki z nowym podlozem...a i moze sie komus uda zidentyfikowac roslinke z ostatniego zdjecia...ma czerwone liscie od spodu i rosnie dosc szybko
256 inaczej
http://www.akwaswiat.net/256-inaczej-t-33948.html
31 krewetkarium
http://www.akwaswiat.net/31-l-krewetkarium-t-28747.html
