30.08.2011, 09:57
Nie wiem gdzie to widzicie
, mam tapatalk i obojętnie czy wchodzę operą czy wyszukuje w tapatalk nic mi się nie wyświetla.
, mam tapatalk i obojętnie czy wchodzę operą czy wyszukuje w tapatalk nic mi się nie wyświetla.
