23.08.2011, 20:16
(23.08.2011, 18:31)Thorgus napisał(a): heh jak chcesz twój wybór ^^
wiesz sugestie sa ok , tylko jak mowie mi zalezy na minimum wkladu pracy w ten zbiorniczek , on ma sobie byc i tyle , co do oswietlenia to tez zdjecie pokazuje je troszeczke za ciemne ale jak narazie mi sie podoba i mieszkanca rowniez
