• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[450l] Amazonka
#16

Już coraz bliżej.Na początku jakoś nie mogłem sobie wyobrazic tego stolika,ale powiem że nieźle to wygląda.
Co do filtra wew.to jak dla mnie lipa.Jeśli chcesz leciec po kosztach to chociaż weź coś takiego
http://allegro.pl/pompa-atman-at-201-720...31076.html
do tego gąbka i będzie o wiele lepszy niż ten co chcesz.
Ja bym polecił
http://allegro.pl/aquael-filtr-cilculato...61187.html

"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga..."
Małe Malawi-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200-malawi-t-28348.html
Prawie Azja-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200l-azja-the-...867-9.html


Wiadomości w tym temacie
[450l] Amazonka - przez mordimer - 19.08.2011, 18:42
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 19.08.2011, 20:35
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 19.08.2011, 21:52
RE: [450l] w przedbiegach - przez tomilondyn - 20.08.2011, 00:17
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 20.08.2011, 00:38
RE: [450l] w przedbiegach - przez kamilsz13 - 21.08.2011, 10:57
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 21.08.2011, 11:33
RE: [450l] w przedbiegach - przez lasztom - 21.08.2011, 13:22
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 21.08.2011, 14:00
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 21.08.2011, 14:44
RE: [450l] w przedbiegach - przez lasztom - 21.08.2011, 20:49
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 22.08.2011, 13:22
RE: [450l] w przedbiegach - przez tomilondyn - 22.08.2011, 13:57
RE: [450l] w przedbiegach - przez elekmc - 22.08.2011, 15:58
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 23.08.2011, 17:58
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 23.08.2011, 18:51
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 02.09.2011, 19:21
RE: [450l] w przedbiegach - przez kaasiaa - 02.09.2011, 21:23
RE: [450l] w przedbiegach - przez Tyberiusz - 02.09.2011, 23:30
RE: [450l] w przedbiegach - przez krzysztof1966 - 03.09.2011, 09:12
RE: [450l] w przedbiegach - przez KORNEL - 03.09.2011, 09:13
RE: [450l] w przedbiegach - przez apri cort - 03.09.2011, 13:39
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 03.09.2011, 20:36
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 03.09.2011, 20:47
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 05.09.2011, 19:32
RE: [450l] w przedbiegach - przez kaasiaa - 05.09.2011, 20:29
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez gitarnik - 10.09.2011, 15:24
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez tomilondyn - 10.09.2011, 19:27
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez mordimer - 10.09.2011, 21:04
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez mordimer - 12.09.2011, 18:32
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 30.09.2011, 21:16
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez elekmc - 01.10.2011, 15:25
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez KORNEL - 01.10.2011, 19:23
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez mordimer - 05.10.2011, 20:06
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 27.11.2011, 18:25
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 30.11.2011, 20:54
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 03.12.2011, 09:57
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 19.12.2011, 22:14
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 20.12.2011, 12:44
RE: [450l] Amazonka - przez Basteq - 20.12.2011, 12:48
RE: [450l] Amazonka - przez pawciotr - 20.12.2011, 16:39
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 20.12.2011, 17:43
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 08.06.2012, 23:04
RE: [450l] Amazonka - przez Kondziu360 - 09.06.2012, 00:58
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 09.06.2012, 10:33
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 09.06.2012, 17:08
RE: [450l] Amazonka - przez Kondziu360 - 09.06.2012, 19:42
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 09.06.2012, 20:19
RE: [450l] Amazonka - przez kroni - 10.06.2012, 13:04
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 11.06.2012, 08:31

Skocz do: