23.08.2011, 18:51
Już coraz bliżej.Na początku jakoś nie mogłem sobie wyobrazic tego stolika,ale powiem że nieźle to wygląda.
Co do filtra wew.to jak dla mnie lipa.Jeśli chcesz leciec po kosztach to chociaż weź coś takiego
http://allegro.pl/pompa-atman-at-201-720...31076.html
do tego gąbka i będzie o wiele lepszy niż ten co chcesz.
Ja bym polecił
http://allegro.pl/aquael-filtr-cilculato...61187.html
Co do filtra wew.to jak dla mnie lipa.Jeśli chcesz leciec po kosztach to chociaż weź coś takiego
http://allegro.pl/pompa-atman-at-201-720...31076.html
do tego gąbka i będzie o wiele lepszy niż ten co chcesz.
Ja bym polecił
http://allegro.pl/aquael-filtr-cilculato...61187.html
"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga..."
Małe Malawi-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200-malawi-t-28348.html
Prawie Azja-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200l-azja-the-...867-9.html
