23.08.2011, 17:58
(22.08.2011, 15:58)elekmc napisał(a): Przy równomiernym oświetleniu w akwarium jest dość nudno (wiem z własnego doświadczenia). Czekam na kolejne postępy, pozdrawiam!
Planuję szyby nakrywowe więc część zawsze mogę jakoś przyciemnić.
Tymczasem praca wre.


Jeszcze gąbka pod baniak i zamawiam szkło.
Stolik jak dotąd sprawdzony moim własnym ciężarem + żona ;-) <bez skojarzeń> :lol:
Nawet nie jęknął. Będzie więcej ludu to wszystkich właduję :-)
Teraz mały question.
Czy filtr HW-303 + coś takiego http://allegro.pl/filtr-wewnetrzny-jp-02...56243.html wystarczy?
Reszta już zaplanowana.
126l BW Amazonki
200l Centralna Ameryka
450l Ameryka Południowa
+ kilka szkieł do różnych innych celów służących...
