• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[450l] Amazonka
#15

(22.08.2011, 15:58)elekmc napisał(a):  Przy równomiernym oświetleniu w akwarium jest dość nudno (wiem z własnego doświadczenia). Czekam na kolejne postępy, pozdrawiam!

Planuję szyby nakrywowe więc część zawsze mogę jakoś przyciemnić.

Tymczasem praca wre.





Jeszcze gąbka pod baniak i zamawiam szkło.

Stolik jak dotąd sprawdzony moim własnym ciężarem + żona ;-) <bez skojarzeń> :lol:
Nawet nie jęknął. Będzie więcej ludu to wszystkich właduję :-)

Teraz mały question.

Czy filtr HW-303 + coś takiego http://allegro.pl/filtr-wewnetrzny-jp-02...56243.html wystarczy?

Reszta już zaplanowana.


126l BW Amazonki
200l Centralna Ameryka
450l Ameryka Południowa

+ kilka szkieł do różnych innych celów służących...


Wiadomości w tym temacie
[450l] Amazonka - przez mordimer - 19.08.2011, 18:42
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 19.08.2011, 20:35
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 19.08.2011, 21:52
RE: [450l] w przedbiegach - przez tomilondyn - 20.08.2011, 00:17
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 20.08.2011, 00:38
RE: [450l] w przedbiegach - przez kamilsz13 - 21.08.2011, 10:57
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 21.08.2011, 11:33
RE: [450l] w przedbiegach - przez lasztom - 21.08.2011, 13:22
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 21.08.2011, 14:00
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 21.08.2011, 14:44
RE: [450l] w przedbiegach - przez lasztom - 21.08.2011, 20:49
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 22.08.2011, 13:22
RE: [450l] w przedbiegach - przez tomilondyn - 22.08.2011, 13:57
RE: [450l] w przedbiegach - przez elekmc - 22.08.2011, 15:58
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 23.08.2011, 17:58
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 23.08.2011, 18:51
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 02.09.2011, 19:21
RE: [450l] w przedbiegach - przez kaasiaa - 02.09.2011, 21:23
RE: [450l] w przedbiegach - przez Tyberiusz - 02.09.2011, 23:30
RE: [450l] w przedbiegach - przez krzysztof1966 - 03.09.2011, 09:12
RE: [450l] w przedbiegach - przez KORNEL - 03.09.2011, 09:13
RE: [450l] w przedbiegach - przez apri cort - 03.09.2011, 13:39
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 03.09.2011, 20:36
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 03.09.2011, 20:47
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 05.09.2011, 19:32
RE: [450l] w przedbiegach - przez kaasiaa - 05.09.2011, 20:29
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez gitarnik - 10.09.2011, 15:24
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez tomilondyn - 10.09.2011, 19:27
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez mordimer - 10.09.2011, 21:04
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez mordimer - 12.09.2011, 18:32
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 30.09.2011, 21:16
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez elekmc - 01.10.2011, 15:25
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez KORNEL - 01.10.2011, 19:23
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez mordimer - 05.10.2011, 20:06
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 27.11.2011, 18:25
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 30.11.2011, 20:54
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 03.12.2011, 09:57
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 19.12.2011, 22:14
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 20.12.2011, 12:44
RE: [450l] Amazonka - przez Basteq - 20.12.2011, 12:48
RE: [450l] Amazonka - przez pawciotr - 20.12.2011, 16:39
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 20.12.2011, 17:43
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 08.06.2012, 23:04
RE: [450l] Amazonka - przez Kondziu360 - 09.06.2012, 00:58
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 09.06.2012, 10:33
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 09.06.2012, 17:08
RE: [450l] Amazonka - przez Kondziu360 - 09.06.2012, 19:42
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 09.06.2012, 20:19
RE: [450l] Amazonka - przez kroni - 10.06.2012, 13:04
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 11.06.2012, 08:31

Skocz do: