• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[45L] krewetkarium-kotnik
#4

Jak dla mnie super.Fajny klimacik.Do tego armia kreweci i bajka.
Światełka starczy po co dokładać dla samego mchu.

"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga..."
Małe Malawi-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200-malawi-t-28348.html
Prawie Azja-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200l-azja-the-...867-9.html


Wiadomości w tym temacie
[45L] krewetkarium-kotnik - przez tomilondyn - 23.08.2011, 12:03
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez Thorgus - 23.08.2011, 16:23
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez Adrian B - 23.08.2011, 16:43
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez rafik - 23.08.2011, 17:01
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez tomilondyn - 23.08.2011, 17:27
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez Thorgus - 23.08.2011, 18:31
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez tomilondyn - 23.08.2011, 20:16
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez Szaatanek - 11.09.2011, 11:27
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez apri cort - 11.09.2011, 13:43
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez tomilondyn - 12.09.2011, 00:43
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez apri cort - 12.09.2011, 08:58
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez tomilondyn - 12.09.2011, 11:19
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez myster - 13.09.2011, 01:48

Skocz do: