• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[45L] krewetkarium-kotnik
#2

pomysł fajny ale dużo za mało światła ^^
daj jeszcze trochę mchu możesz też trawnik koszt około 5-10zł jak znajdziesz to po 2zł ja kupowałem od znajomego
rośliny drobnolistne oraz zmień oświetlenie na świetlówkę


Wiadomości w tym temacie
[45L] krewetkarium-kotnik - przez tomilondyn - 23.08.2011, 12:03
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez Thorgus - 23.08.2011, 16:23
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez Adrian B - 23.08.2011, 16:43
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez rafik - 23.08.2011, 17:01
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez tomilondyn - 23.08.2011, 17:27
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez Thorgus - 23.08.2011, 18:31
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez tomilondyn - 23.08.2011, 20:16
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez Szaatanek - 11.09.2011, 11:27
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez apri cort - 11.09.2011, 13:43
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez tomilondyn - 12.09.2011, 00:43
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez apri cort - 12.09.2011, 08:58
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez tomilondyn - 12.09.2011, 11:19
RE: [45L] krewetkarium-kotnik - przez myster - 13.09.2011, 01:48

Skocz do: