• 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[74] krewetkarium
#5

(23.08.2011, 16:15)Thorgus napisał(a):  krewetkarium z innesami? to raczej zły pomysł

helenki dobre ale neonki? wg. mnie to klapa ^^ ale to kwestia gustu

A w czym neonki zawadzają w krewetkium??


Wiadomości w tym temacie
[74] krewetkarium - przez tomaszzaq1xsw2 - 22.08.2011, 18:14
RE: [74] krewetkarium - przez ptaku2020 - 23.08.2011, 11:01
RE: [74] krewetkarium - przez tomaszzaq1xsw2 - 23.08.2011, 12:18
RE: [74] krewetkarium - przez Thorgus - 23.08.2011, 16:15
RE: [74] krewetkarium - przez wisnia0384 - 23.08.2011, 16:17
RE: [74] krewetkarium - przez tomaszzaq1xsw2 - 23.08.2011, 16:21
RE: [74] krewetkarium - przez tomaszzaq1xsw2 - 18.09.2011, 16:41
RE: [74] krewetkarium - przez lion122 - 18.09.2011, 17:27
RE: [74] krewetkarium - przez tomaszzaq1xsw2 - 18.09.2011, 22:55
RE: [74] krewetkarium - przez mcda-p - 19.09.2011, 15:13
RE: [74] krewetkarium - przez tomaszzaq1xsw2 - 19.09.2011, 22:42
RE: [74] krewetkarium - przez SkazanyNaBluesa - 19.09.2011, 22:48
RE: [74] krewetkarium - przez tomaszzaq1xsw2 - 19.09.2011, 23:34
RE: [74] krewetkarium - przez SkazanyNaBluesa - 20.09.2011, 22:09
RE: [74] krewetkarium - przez tomaszzaq1xsw2 - 20.09.2011, 23:42
RE: [74] krewetkarium - przez Mikeylla - 31.12.2011, 11:24
Aktualizacja ;) - przez tomaszzaq1xsw2 - 08.12.2011, 22:34

Skocz do: