21.08.2011, 10:57
Belka to tylko 40 w a akwa jest 450 l? Ja mam 26 w w akwa 27 l. 40 W na 450 l to jest to daje okoo 0,08 w / L więc przy takim oświetleniu mało roślin bd ci rosło ja bym dał conajmniej 150 W. No ja polecam Altumy załatw se dzikie jak dla mnie niesamowity widok moj kolega miał 15 szt. w akwa 1000 l i to był niesamowity widok naprawde polecam. Ławica to moga byc np naony czrne ,albo razbory klinowe , a może neonki czerwone ?
