• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[450l] Amazonka
#6

Belka to tylko 40 w a akwa jest 450 l? Ja mam 26 w w akwa 27 l. 40 W na 450 l to jest to daje okoo 0,08 w / L więc przy takim oświetleniu mało roślin bd ci rosło ja bym dał conajmniej 150 W. No ja polecam Altumy załatw se dzikie jak dla mnie niesamowity widok moj kolega miał 15 szt. w akwa 1000 l i to był niesamowity widok naprawde polecam. Ławica to moga byc np naony czrne ,albo razbory klinowe , a może neonki czerwone ?


Wiadomości w tym temacie
[450l] Amazonka - przez mordimer - 19.08.2011, 18:42
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 19.08.2011, 20:35
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 19.08.2011, 21:52
RE: [450l] w przedbiegach - przez tomilondyn - 20.08.2011, 00:17
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 20.08.2011, 00:38
RE: [450l] w przedbiegach - przez kamilsz13 - 21.08.2011, 10:57
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 21.08.2011, 11:33
RE: [450l] w przedbiegach - przez lasztom - 21.08.2011, 13:22
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 21.08.2011, 14:00
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 21.08.2011, 14:44
RE: [450l] w przedbiegach - przez lasztom - 21.08.2011, 20:49
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 22.08.2011, 13:22
RE: [450l] w przedbiegach - przez tomilondyn - 22.08.2011, 13:57
RE: [450l] w przedbiegach - przez elekmc - 22.08.2011, 15:58
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 23.08.2011, 17:58
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 23.08.2011, 18:51
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 02.09.2011, 19:21
RE: [450l] w przedbiegach - przez kaasiaa - 02.09.2011, 21:23
RE: [450l] w przedbiegach - przez Tyberiusz - 02.09.2011, 23:30
RE: [450l] w przedbiegach - przez krzysztof1966 - 03.09.2011, 09:12
RE: [450l] w przedbiegach - przez KORNEL - 03.09.2011, 09:13
RE: [450l] w przedbiegach - przez apri cort - 03.09.2011, 13:39
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 03.09.2011, 20:36
RE: [450l] w przedbiegach - przez rafik - 03.09.2011, 20:47
RE: [450l] w przedbiegach - przez mordimer - 05.09.2011, 19:32
RE: [450l] w przedbiegach - przez kaasiaa - 05.09.2011, 20:29
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez gitarnik - 10.09.2011, 15:24
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez tomilondyn - 10.09.2011, 19:27
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez mordimer - 10.09.2011, 21:04
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez mordimer - 12.09.2011, 18:32
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 30.09.2011, 21:16
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez elekmc - 01.10.2011, 15:25
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez KORNEL - 01.10.2011, 19:23
RE: [450l] w przedbiegach - zakładanie zbiornika - pytania dotyczące obsady i sprzętu. - przez mordimer - 05.10.2011, 20:06
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 27.11.2011, 18:25
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 30.11.2011, 20:54
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 03.12.2011, 09:57
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 19.12.2011, 22:14
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 20.12.2011, 12:44
RE: [450l] Amazonka - przez Basteq - 20.12.2011, 12:48
RE: [450l] Amazonka - przez pawciotr - 20.12.2011, 16:39
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 20.12.2011, 17:43
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 08.06.2012, 23:04
RE: [450l] Amazonka - przez Kondziu360 - 09.06.2012, 00:58
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 09.06.2012, 10:33
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 09.06.2012, 17:08
RE: [450l] Amazonka - przez Kondziu360 - 09.06.2012, 19:42
RE: [450l] Amazonka - przez mordimer - 09.06.2012, 20:19
RE: [450l] Amazonka - przez kroni - 10.06.2012, 13:04
RE: [450l] Amazonka - przez KORNEL - 11.06.2012, 08:31

Skocz do: