08.08.2011, 15:25
Ja też się nabrała użytkownik z OLSZTYNA,"pekin04" sprzedał mi rośliny,lecz ich nie dostałam,może porównajmy nr konta,ja przeszłabym się na policję,ponieważ dzisiaj już dwie osoby mnie tak oszukały.
w ubiegłą środę napisał,że wyślę,niestety nie doszło do tego... teraz brak kontaktu...
w ubiegłą środę napisał,że wyślę,niestety nie doszło do tego... teraz brak kontaktu...
