07.08.2011, 11:21
To jest jak naciąganie ludzi na chałupnictwo. Małe sumy czysty zysk z naiwniaków.
Już niejeden raz, ktoś tak ludzi oszukał. Najczęściej są to ogłoszenia oddam rośliny jeżeli chodzi o akwarystkę. Portale ogłoszeniowe są pełne takich oszustów.
Większość osób machnie ręką, bo komu się chce siedzieć nie wiadomo ile na policji, potem jeździć na rozprawy sądowe i taki złodziejaszek grasuje sobie w najlepsze całkiem nieźle żyjąc za kasę innych.
Za darmo to w Polsce można tylko kopa w d... dostać
Poza tym co to był za interes 15zł dawać za wysyłkę, za to byście mieli 10 krewetek na miejscu. Redki są tak popularne, że niemożliwością jest żeby ich nie dostać gdzieś w swojej okolicy.
Już niejeden raz, ktoś tak ludzi oszukał. Najczęściej są to ogłoszenia oddam rośliny jeżeli chodzi o akwarystkę. Portale ogłoszeniowe są pełne takich oszustów.
Większość osób machnie ręką, bo komu się chce siedzieć nie wiadomo ile na policji, potem jeździć na rozprawy sądowe i taki złodziejaszek grasuje sobie w najlepsze całkiem nieźle żyjąc za kasę innych.
Za darmo to w Polsce można tylko kopa w d... dostać
Poza tym co to był za interes 15zł dawać za wysyłkę, za to byście mieli 10 krewetek na miejscu. Redki są tak popularne, że niemożliwością jest żeby ich nie dostać gdzieś w swojej okolicy.
Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !
Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
