05.08.2011, 19:44
Hmm a mógłbyś mi napisać co bym musiała w takim zgłoszeniu wysłać/napisać do Olsztyna? Są jeszcze jakieś osoby oszukane przez użytkownika ania84011? Ta kobieta codziennie się loguje na swoje konto - nie wiem dlaczego jeszcze w ogóle istnieje...
toomeka@wp.pl Wiem - za naiwność się płaci
toomeka@wp.pl Wiem - za naiwność się płaci
