03.08.2011, 22:36
Uwierz, mi nie trzeba. Możesz wysłać zawiadomienie nawet jako Ty sama. Nie ważne czy jest to 10zł czy 1000zł jest to kradzież, a takie przestępstwo jest tak samo traktowane jak kradzież biżuterii ze sklepu, czy obrabowanie banku. Tylko inne czynniki mają wpływ na karę, jej wysokość i możliwość egzekwowania. Ale nic cię to nie kosztuje. A może uda Ci się odzyskać pieniądze i dodatkowo ukarać tą osobę, która myśli, że może robić to nie zostając potem o nic oskarżona.
Jeśli potrzebujesz pomocy w założeniu akwarium lub szukasz kogoś kto może Ci założyć lub zrestartować akwarium. Pisz!
