• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie.
#6

Norka i inni od 8 lat pracuję w KGP w Kryminalnych i z tego co słyszę od moich kolegów z Prewencji to takich osób jak wy zgłaszają się setki, niestety czas oczekiwania na rozwiązanie sprawy wynosi czasem nawet 6-8miesięcy. A jedynie 50% ludzi odzyskuje swoje pieniądze ze względu na nawę to "przebiegłość" oszustów. Np. zakładanie kont bankowych na fałszywe dane na np. okres 30-60dni. Przez co, zanim cała sprawa dojdzie do skutku, dane są nieaktualne. Weźmy pod uwagę, że osoby takie w stanie są nawet oszukać do 50-100 osób dziennie, więc są to duże pieniądze.

A ja mimo to, że zajmowałem się przestępstwami komputerowymi to bez zgody przełożonego w waszym np. przypadku nie mogę nic zrobić. Taka jest przykra rzeczywistość.

Najlepiej jeśli macie możliwość wysłać zawiadomienie o przestępstwie bezpośrednio do Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie jeśli się nie mylę, ponieważ samo przekazanie zawiadomienia od nas do Komendy w Olsztynie trwa nawet 30dni!.

Jeśli potrzebujesz pomocy w założeniu akwarium lub szukasz kogoś kto może Ci założyć lub zrestartować akwarium. Pisz!


Wiadomości w tym temacie
Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Norka1990 - 20.07.2011, 11:44
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Koltar - 20.07.2011, 18:33
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Norka1990 - 20.07.2011, 18:54
Top Reasons On Considering Employee Monitoring Company - przez FrankJScott - 27.06.2023, 16:59
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez bercia289 - 21.07.2011, 09:13
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Norka1990 - 21.07.2011, 09:17
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Malutki - 03.08.2011, 17:23
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Norka1990 - 03.08.2011, 20:21
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez toomeka@wp.pl - 03.08.2011, 22:35
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Malutki - 03.08.2011, 22:36
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Norka1990 - 05.08.2011, 19:44
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez bomboszek - 05.08.2011, 20:38
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Malutki - 05.08.2011, 22:32
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Kesi - 05.08.2011, 23:25
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez toomeka@wp.pl - 05.08.2011, 23:28
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Kesi - 06.08.2011, 00:11
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez wolfik - 07.08.2011, 09:51
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Kesi - 07.08.2011, 11:21
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Norka1990 - 08.08.2011, 13:18
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Kesi - 08.08.2011, 14:11
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Norka1990 - 08.08.2011, 14:22
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Kesi - 08.08.2011, 14:27
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez akiwo - 08.08.2011, 15:25
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Kondziu360 - 08.08.2011, 23:49
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Kesi - 09.08.2011, 10:57
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Malutki - 09.08.2011, 14:18
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Norka1990 - 09.08.2011, 16:24
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez akiwo - 09.08.2011, 16:58
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Norka1990 - 09.08.2011, 17:04
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez akiwo - 09.08.2011, 20:43
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Norka1990 - 10.08.2011, 15:16
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Malutki - 11.08.2011, 12:48
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez akiwo - 11.08.2011, 16:00
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Norka1990 - 15.08.2011, 15:34
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Malutki - 15.08.2011, 19:38
OSZUSCI NA FORUM - przez akiwo - 08.08.2011, 11:15
RE: OSZUSCI NA FORUM - przez Kesi - 08.08.2011, 13:13

Skocz do: