• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie.
#5

(21.07.2011, 09:13)bercia289 napisał(a):  Wielu ludzi oszukuję za takie małe pieniążki, ale oszukujac kilkadziesiąt osób to już jest spora suma.

Czemu tak robią?
Bo kto będzie zawracał sobie głowę o 10 zł?
Kto za takie pieniądzę pójdzie na policję?
Dlateko każdą taką, rzecz trzeba załatwiać. Próbować dogadać się bądź pójść na policję, może oni znajdą innych poszkodowanych.
(znam stronkę gdzie ludzie oddają rzeczy za zwrot kosztów przesyłki lub odbiór osobisty, tam takich oszustów jest pełno niestety Często są to kwoty wachające się między 5 a 20 zł ale jedna osoba potrafi oszukać wiele osób.)
Jakby się wam udało zebrać kilka osób oszukanych przez tą samą osobę, warto iść z tym na policję.

Stop oszustom.

Jeśli człowiek nioe chce zostać oszukany niech umawia się na odbiór osobisty, bądź za przesyłkę za pobraniem drożej ale bezpieczniej. Wtedy paczkę otwiera się przy kurierze/ listonoszu, jak zawartość jest inna lub jest jej brak oddaje się przesyłkę, bądź wzywa od razu policję.
Inna jest sprawa gdy jest to zaufany/polecany przez wiele osób sklep/osoba. Smile

W sumie to racja tylko, że każdy z nas mieszka w innym miejscu... A póki co czekamy na innych poszkodowanychSmile Adres tej pani mamy, bo przecież podała do przelewu. Najlepiej żeby znalazł się ktoś z Olsztyna lub okolic Olsztyna i tam to zgłosić...

Ja i Koltar zostaliśmy oszukani przez użytkowniczkę ania84011, która ciągle loguje się na to konto (np wczoraj). Także droga Aniu koniec oszustw - trzeba to załatwić a pieniądze nam zwrócisz!


Wiadomości w tym temacie
Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Norka1990 - 20.07.2011, 11:44
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Koltar - 20.07.2011, 18:33
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Norka1990 - 20.07.2011, 18:54
Top Reasons On Considering Employee Monitoring Company - przez FrankJScott - 27.06.2023, 16:59
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez bercia289 - 21.07.2011, 09:13
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Norka1990 - 21.07.2011, 09:17
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Malutki - 03.08.2011, 17:23
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Norka1990 - 03.08.2011, 20:21
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez toomeka@wp.pl - 03.08.2011, 22:35
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Malutki - 03.08.2011, 22:36
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Norka1990 - 05.08.2011, 19:44
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez bomboszek - 05.08.2011, 20:38
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Malutki - 05.08.2011, 22:32
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Kesi - 05.08.2011, 23:25
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez toomeka@wp.pl - 05.08.2011, 23:28
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Kesi - 06.08.2011, 00:11
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez wolfik - 07.08.2011, 09:51
RE: Uwaga na ogłoszenia o darmowych krewetkach - przez Kesi - 07.08.2011, 11:21
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Norka1990 - 08.08.2011, 13:18
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Kesi - 08.08.2011, 14:11
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Norka1990 - 08.08.2011, 14:22
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Kesi - 08.08.2011, 14:27
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez akiwo - 08.08.2011, 15:25
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Kondziu360 - 08.08.2011, 23:49
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Kesi - 09.08.2011, 10:57
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Malutki - 09.08.2011, 14:18
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Norka1990 - 09.08.2011, 16:24
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez akiwo - 09.08.2011, 16:58
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Norka1990 - 09.08.2011, 17:04
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez akiwo - 09.08.2011, 20:43
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Norka1990 - 10.08.2011, 15:16
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Malutki - 11.08.2011, 12:48
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez akiwo - 11.08.2011, 16:00
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Norka1990 - 15.08.2011, 15:34
RE: Uwaga na ogłoszenia - oszuści są wszędzie. - przez Malutki - 15.08.2011, 19:38
OSZUSCI NA FORUM - przez akiwo - 08.08.2011, 11:15
RE: OSZUSCI NA FORUM - przez Kesi - 08.08.2011, 13:13

Skocz do: