• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS
#9

Nie przesadzajmy, jak się ma palety no to dobra, niech ta woda sobie odstoi, możesz tej z dna nie zaciągać. Ale przy większości ryb podmianka 20-30% na wodę prosto z kranu nie odstaną nie robi różnicy, sam też leję prosto z kranu, tyle że około 10% tygodniowo (w LT i tak się powinno rzadziej). Razbory klinowe i krewety z 4 gatunków nie narzekają.

W zoologicznych podejrzewam że wszystkie zakupione ryby do kranówki trafiają, oczywiście takiej z toksycznym stężeniem związków azotu.


Wiadomości w tym temacie
CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez mateusz15 - 12.07.2011, 15:49
RE: CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez tosic - 12.07.2011, 16:35
RE: CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez kacperkrzyz - 12.07.2011, 16:38
RE: CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez mateusz15 - 12.07.2011, 16:44
RE: CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez Kejdi - 12.07.2011, 21:55
RE: CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez toomeka@wp.pl - 12.07.2011, 22:39
RE: CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez Kejdi - 12.07.2011, 23:32
RE: CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez toomeka@wp.pl - 13.07.2011, 10:22
RE: CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez kacperkrzyz - 13.07.2011, 12:52
RE: CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez mateusz15 - 13.07.2011, 15:41
RE: CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez kolcubuch - 13.07.2011, 18:02
RE: CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez Kejdi - 13.07.2011, 19:14
RE: CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez toomeka@wp.pl - 13.07.2011, 19:33
RE: CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez Kejdi - 13.07.2011, 22:39
RE: CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez mateusz15 - 16.07.2011, 08:56
RE: CZY PRZEGOTOWANIE WODY MA SENS - przez tosic - 16.07.2011, 09:34

Skocz do: