13.07.2011, 12:52
Nie przesadzajmy, jak się ma palety no to dobra, niech ta woda sobie odstoi, możesz tej z dna nie zaciągać. Ale przy większości ryb podmianka 20-30% na wodę prosto z kranu nie odstaną nie robi różnicy, sam też leję prosto z kranu, tyle że około 10% tygodniowo (w LT i tak się powinno rzadziej). Razbory klinowe i krewety z 4 gatunków nie narzekają.
W zoologicznych podejrzewam że wszystkie zakupione ryby do kranówki trafiają, oczywiście takiej z toksycznym stężeniem związków azotu.
W zoologicznych podejrzewam że wszystkie zakupione ryby do kranówki trafiają, oczywiście takiej z toksycznym stężeniem związków azotu.
