05.06.2011, 23:22
(05.06.2011, 23:13)wisnia0384 napisał(a):Zwartki przerabiam od ponad dwóch lat i jakoś nie miałem z nimi większego problemu.Wiem że jak już się dobrze ukorzeniom i ruszą.Ale jakoś kiepsko to idzie.No ale poczekam.Co do żelaza to ni wiedziałem że są takie "żarte"na to.Kulki systematycznie podaje pod korzenie.(05.06.2011, 23:07)rafik napisał(a): Większe zmartwienie mam z lewą stroną akwa.Krypcie słabo coś się rozrastają.Miałem plan posadzic tam blykse ale przy moim światełku by nie dała rady.Jak zwartki nie rosną to blyksa nie da rady. Kulki pod korzeń plus żelazo i będą szaleć. A najlepiej ziemia pod żwir. U mnie zwartki to chwast. Co tydzień muszę plewić swój podwodny ogródNajważniejsze cierpliwość przy tych roślinach. Jak się rozbujają to ciężko opanować
Ziemia?Szczerze?Jak bym miał robic restart to postawiłbym Malawi
"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga..."
Małe Malawi-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200-malawi-t-28348.html
Prawie Azja-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200l-azja-the-...867-9.html
