04.06.2011, 14:11
Nie mam pewności, czy zrobiłem to dobrze:
Zrobiłem podmiane wody ok 30% wody. Przy okazji porządne odmulenie i czyszczenie korzeni.
Zaprzestałem podawanie nawożenia.
Preparat wlałem bezpośrednio do akwarium w dawkach wskazanych przez producenta.
Rybki zostały w akwarium (nie zauważyłem żeby algumin zle na nie wpłynął).
I jesli filtrujesz przez węgiel aktywny, to wyjmij go z filtra przed podaniem Alguminu.
Zrobiłem podmiane wody ok 30% wody. Przy okazji porządne odmulenie i czyszczenie korzeni.
Zaprzestałem podawanie nawożenia.
Preparat wlałem bezpośrednio do akwarium w dawkach wskazanych przez producenta.
Rybki zostały w akwarium (nie zauważyłem żeby algumin zle na nie wpłynął).
I jesli filtrujesz przez węgiel aktywny, to wyjmij go z filtra przed podaniem Alguminu.
