04.06.2011, 14:04
Ja raz zastosowałem Aglumin według zaleceń producenta i nigdy więcej tego nie zrobię. Zupełnie nic nie dał oprócz pogorszenia kondycji roslin. Lepiej zadbać o poprawne parmetry PO4 i NO3 i problem z glonami zniknie.
