13.05.2011, 15:06
Witam
Mam nadzieję, że nie powielam tematu. Przeglądałam forum, szukałam odpowiedzi na moje pytanie, ale jednak nie znalazłam.
Chodzi mi o: bakterie nitryfikacyjne giną jeśli filtr nie chodzi przez 2 godziny. Bakterie, aby przetrwać potrzebują tlenu, moje pytanie jest takie:
Jeśli filtr zewnętrzny chodzi przez całą dobę, jest podłączony bez deszczowni, a napowietrzacz jest wyłączany na noc to czy przez coś takiego bakterie giną po tych dwóch godzinach od wyłączenia napowietrzacza, czy na noc starczy im tlenu do przetrwania bez napowietrzacza?
A tak przy okazji pierwszego posta chciałabym powiedzieć wszystkim głośne 'Cześć'
Mam nadzieję, że nie powielam tematu. Przeglądałam forum, szukałam odpowiedzi na moje pytanie, ale jednak nie znalazłam.
Chodzi mi o: bakterie nitryfikacyjne giną jeśli filtr nie chodzi przez 2 godziny. Bakterie, aby przetrwać potrzebują tlenu, moje pytanie jest takie:
Jeśli filtr zewnętrzny chodzi przez całą dobę, jest podłączony bez deszczowni, a napowietrzacz jest wyłączany na noc to czy przez coś takiego bakterie giną po tych dwóch godzinach od wyłączenia napowietrzacza, czy na noc starczy im tlenu do przetrwania bez napowietrzacza?
A tak przy okazji pierwszego posta chciałabym powiedzieć wszystkim głośne 'Cześć'
