• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie.
#1

Witam Smile
Mam nadzieję, że nie powielam tematu. Przeglądałam forum, szukałam odpowiedzi na moje pytanie, ale jednak nie znalazłam.

Chodzi mi o: bakterie nitryfikacyjne giną jeśli filtr nie chodzi przez 2 godziny. Bakterie, aby przetrwać potrzebują tlenu, moje pytanie jest takie:
Jeśli filtr zewnętrzny chodzi przez całą dobę, jest podłączony bez deszczowni, a napowietrzacz jest wyłączany na noc to czy przez coś takiego bakterie giną po tych dwóch godzinach od wyłączenia napowietrzacza, czy na noc starczy im tlenu do przetrwania bez napowietrzacza?

A tak przy okazji pierwszego posta chciałabym powiedzieć wszystkim głośne 'Cześć' Smile


Wiadomości w tym temacie
Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Plekus - 13.05.2011, 15:06
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez wisnia0384 - 13.05.2011, 15:40
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez toomeka@wp.pl - 13.05.2011, 23:41
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Yacek - 13.05.2011, 23:57
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez lasztom - 14.05.2011, 11:19
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Yacek - 14.05.2011, 13:59
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez lasztom - 14.05.2011, 15:50
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Plekus - 14.05.2011, 14:56
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Yacek - 15.05.2011, 00:26
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez lasztom - 15.05.2011, 17:26
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Yacek - 16.05.2011, 10:06
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez lasztom - 16.05.2011, 14:38
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Yacek - 16.05.2011, 15:08
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Adamldz - 17.05.2011, 07:47
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Plekus - 17.05.2011, 11:28
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Adamldz - 17.05.2011, 12:04
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Plekus - 17.05.2011, 13:27
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez wisnia0384 - 17.05.2011, 14:30
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Yacek - 17.05.2011, 14:36
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Plekus - 17.05.2011, 15:20
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez wisnia0384 - 17.05.2011, 15:34
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Plekus - 17.05.2011, 17:07
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez lasztom - 17.05.2011, 17:29
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez wisnia0384 - 18.05.2011, 10:13
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Yacek - 18.05.2011, 11:34
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez wisnia0384 - 18.05.2011, 12:13
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Yacek - 18.05.2011, 12:57
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez wisnia0384 - 18.05.2011, 13:06
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez Yacek - 18.05.2011, 13:49
RE: Bakterie nitryfikacyjne a napowietrzanie. - przez wisnia0384 - 18.05.2011, 14:17

Skocz do: