02.05.2011, 02:12
(02.05.2011, 00:07)stas napisał(a): jak znajdziesz jakieś fajne korzenie to ja piszę się na jednego bo też jestem na etapie poszukiwań jak będziesz lecieć do Polski i będziesz nad Krakowem to czekam na zrzut fajnego korzonkaTutaj fajne rzeczy można znaleźć ;p Jeśli znajdę coś ciekawego tutaj lub nad Bałtykiem (będę w pl już w pt), to mogę wysłać, nie ma problemu. Z rzutem może być ciężko, musiałabym z pilotem pogadać

