25.04.2011, 23:55
Elektroniczny warto kupić do symulacji obecności domowników:-) W akwarium raczej manualny wystarcza w zupełności. Przykładowo mi zwalczaniu glonów pomagała mi np. godzinna przerwa w świeceniu około południa i na najprostszym programatorze da się to przecież ustawić także szkoda pieniążków na elektroniczne bajery. Za 1 jednokanałowy elektroniczny można kupić 3-4 szt. zwykłych i bawić się np. w świecenie różnym rodzajem oświetlenia o różnych porach.
