23.04.2011, 19:52
To czy to jest calico ? Skoro jest większy od compressicepsa czy C.moori ?
No chyba , że użyłeś tutaj tego przymiotnika w przenośni , aby podkreślić agresję..
BTW ile on ma cm ?
No chyba , że użyłeś tutaj tego przymiotnika w przenośni , aby podkreślić agresję..
BTW ile on ma cm ?
