• 4 Głosów - 1.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI
#15

(14.04.2011, 21:27)Puma007 napisał(a):  Witaj!
Według mnie o niebo lepiej!
Taki fajny mroczny klimat Ci się zrobił Smile
No i zawsze to trochę więcej roślinek...
Bez tego ,,sera" i tych łupków akwa wygląda bardziej naturalnie niż wcześniej. Korzonek extra. Jak dla mnie zmiany na wielki plus.

Niezły konarBig Grin Kupiony czy sam preparowałeś? Troszeczkę przytłacza zbiornik ale ważne, żeby Tobie się podobał. Na pewno poprawa na plus. Mam zastrzeżenia co do koloru wody. Ma jakiś dziwny kolor. Wygląda jakbyś zmieszał błekit z zielenia czy to wina aparatu?


Wiadomości w tym temacie
[63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez mojeakwaria - 08.04.2011, 00:33
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez Medzix88 - 08.04.2011, 12:19
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez Kondziu360 - 08.04.2011, 16:13
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez pawchod - 08.04.2011, 17:04
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez mojeakwaria - 08.04.2011, 20:46
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez rafik - 08.04.2011, 18:00
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez marcinek - 08.04.2011, 18:49
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez 3promile - 08.04.2011, 19:10
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez krzmag - 08.04.2011, 20:00
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez krzmag - 08.04.2011, 20:56
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez Picard - 09.04.2011, 10:10
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez Spartiata - 09.04.2011, 00:26
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez mojeakwaria - 14.04.2011, 19:37
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez Puma007 - 14.04.2011, 21:27
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez wisnia0384 - 15.04.2011, 11:47
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez mojeakwaria - 15.04.2011, 13:15
Top Rated Slot Gacor Info - przez FrankJScott - 15.08.2025, 02:31
Excellent MIZUSLOT Tips - przez FrankJScott - 29.03.2026, 01:54

Skocz do: