15.04.2011, 11:47
(14.04.2011, 21:27)Puma007 napisał(a): Witaj!
Według mnie o niebo lepiej!
Taki fajny mroczny klimat Ci się zrobił
No i zawsze to trochę więcej roślinek...
Bez tego ,,sera" i tych łupków akwa wygląda bardziej naturalnie niż wcześniej. Korzonek extra. Jak dla mnie zmiany na wielki plus.
Niezły konar
Kupiony czy sam preparowałeś? Troszeczkę przytłacza zbiornik ale ważne, żeby Tobie się podobał. Na pewno poprawa na plus. Mam zastrzeżenia co do koloru wody. Ma jakiś dziwny kolor. Wygląda jakbyś zmieszał błekit z zielenia czy to wina aparatu?

