14.04.2011, 21:27
Witaj!
Według mnie o niebo lepiej!
Taki fajny mroczny klimat Ci się zrobił
No i zawsze to trochę więcej roślinek...
Bez tego ,,sera" i tych łupków akwa wygląda bardziej naturalnie niż wcześniej. Korzonek extra. Jak dla mnie zmiany na wielki plus.
Według mnie o niebo lepiej!
Taki fajny mroczny klimat Ci się zrobił

No i zawsze to trochę więcej roślinek...
Bez tego ,,sera" i tych łupków akwa wygląda bardziej naturalnie niż wcześniej. Korzonek extra. Jak dla mnie zmiany na wielki plus.
Vincit Omnia Industria
Mój Baniaczek:
http://www.akwaswiat.net/moja-kaluza-140l-t-24535.htm
Rozwijająca się Kreweciarnia:
http://www.akwaswiat.net/-35l-krewetkarium-t-26786.html
