• 4 Głosów - 1.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI
#6

Nie znam się na tych stworzeniach, ale zbiornik nie jest ładny... Takie łupki nadawały by się do malawi. Niewiem czy 20C to odpowiednia temperatura dla zbrojnika, a w ogóle to dla zbrojnika 100L min. Z tego co przeczytałem o tym płazie wymaga on zimą dość zimnej temperatury a zbrojnik nie. Poczytaj o wymaganiach ryb, które chcesz hodować.


Wiadomości w tym temacie
[63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez mojeakwaria - 08.04.2011, 00:33
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez Medzix88 - 08.04.2011, 12:19
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez Kondziu360 - 08.04.2011, 16:13
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez pawchod - 08.04.2011, 17:04
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez mojeakwaria - 08.04.2011, 20:46
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez rafik - 08.04.2011, 18:00
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez marcinek - 08.04.2011, 18:49
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez 3promile - 08.04.2011, 19:10
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez krzmag - 08.04.2011, 20:00
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez krzmag - 08.04.2011, 20:56
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez Picard - 09.04.2011, 10:10
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez Spartiata - 09.04.2011, 00:26
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez mojeakwaria - 14.04.2011, 19:37
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez Puma007 - 14.04.2011, 21:27
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez wisnia0384 - 15.04.2011, 11:47
RE: [63L] Zbiornik z AKSOLOTLAMI - przez mojeakwaria - 15.04.2011, 13:15
Top Rated Slot Gacor Info - przez FrankJScott - 15.08.2025, 02:31
Excellent MIZUSLOT Tips - przez FrankJScott - 29.03.2026, 01:54

Skocz do: