08.04.2011, 18:49
Nie znam się na tych stworzeniach, ale zbiornik nie jest ładny... Takie łupki nadawały by się do malawi. Niewiem czy 20C to odpowiednia temperatura dla zbrojnika, a w ogóle to dla zbrojnika 100L min. Z tego co przeczytałem o tym płazie wymaga on zimą dość zimnej temperatury a zbrojnik nie. Poczytaj o wymaganiach ryb, które chcesz hodować.
