08.04.2011, 18:00
Tak żeby to dobrze ubrac w słowa...kicz...Widzę że Twoje akwa wystrój mają na jedno "kopyto".Co nie zmienia faktu że jestem pod wrażeniem wykonania wiszącego akwarium.Popracuj nad wystrojem.
"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga..."
Małe Malawi-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200-malawi-t-28348.html
Prawie Azja-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200l-azja-the-...867-9.html
