08.04.2011, 16:13
Tragedia. Tu nawet nie bardzo jest co poprawiać, te łupki to porażka, niewspomne o tym kawałku sera Edamer który niewiem co ma przedstawiać.
Zbiornik jest przedewszystkim za mały.
Czuję się jakbym wrócił do lat 80.
Zbiornik jest przedewszystkim za mały.
Czuję się jakbym wrócił do lat 80.
