05.04.2011, 20:07
Witam ponownie. Trochę się zmieniło jeżeli chodzi o wyposażenie, doszedł szklany indyktor CO2 oraz szklany wlot filtra, grzałka zmieniła miejsce przez co elementy wyposażenia są teraz mniej widoczne. Na nie szczęście miałem problemy z bimbrownią i wdarł się mały glonek
gości on w akwarium do chwili obecnej, pocieszający jest fakt iż nie rozprzestrzenia się w zawrotnym tępie. Dawka co2 jest maksymalna jaką mogę dać, ale to nadal bimbrownia
. Butla będzie dopiero po świętach więc muszę jeszcze poczekać.
gości on w akwarium do chwili obecnej, pocieszający jest fakt iż nie rozprzestrzenia się w zawrotnym tępie. Dawka co2 jest maksymalna jaką mogę dać, ale to nadal bimbrownia
. Butla będzie dopiero po świętach więc muszę jeszcze poczekać.
