28.03.2011, 18:15
witam
niestety ale pozostawiłem me akwarium pod opieka dziewczyny i i niestety nie podołała
parę rybek padło
rośliny jak po Czarnobylu
ale najdziwniejsze jest to ze ponoć około miesiąc temu akwarium było czyszczone prane itp :/ i na dosłownie wszystkim pojawiły się grzyby lub coś podobnego.... może mieliście podobny problem ? jak to zwalczyć ? proszę o POMOC :o) i dzięki bardzo....
niestety ale pozostawiłem me akwarium pod opieka dziewczyny i i niestety nie podołała
parę rybek padło
rośliny jak po Czarnobylu
ale najdziwniejsze jest to ze ponoć około miesiąc temu akwarium było czyszczone prane itp :/ i na dosłownie wszystkim pojawiły się grzyby lub coś podobnego.... może mieliście podobny problem ? jak to zwalczyć ? proszę o POMOC :o) i dzięki bardzo....
