27.03.2011, 12:30
Hehe, "korzonek"
Widać, że baniak jest postawiony pod ryby i słusznie, ale ja bym uciętą płaszczyznę "korzonka" dał do samej szyby - to bardziej 'uwiarygodniłoby' naturalność layoutu.
Widać, że baniak jest postawiony pod ryby i słusznie, ale ja bym uciętą płaszczyznę "korzonka" dał do samej szyby - to bardziej 'uwiarygodniłoby' naturalność layoutu.
