18.03.2011, 16:26
http://www.youtube.com/watch?v=M-yBzBHT76o
O to mój mały filmik
Trochę krótki no ale nie mam karty w aparacie i mało pamięci ma ;p
Filmik trochę słaby ale zawsze coś jest
O to mój mały filmik
Trochę krótki no ale nie mam karty w aparacie i mało pamięci ma ;pFilmik trochę słaby ale zawsze coś jest
GG:9678802
