Temat zamknięty

300L
#9

Chłopaki, nie chcę tu nikogo dyskryminować, ale klient ma 10 lat i zero pojęcia o akwarystyce. Ja rozumiem, że paletki nie są aż tak trudnymi rybami jak powszechnie się sądzi, ale dopasowujcie rady do sytuacji Wink

nazar - Przede wszystkim właściciel dba o czystość w akwarium i nie polega w tej kwestii na rybach - ryby są w akwarium od brudzenia.
Doprawdy zacny jest podpis w Twojej sygnaturze, ale zastanów się czy przypadkiem w 300l ryby też mogą się męczyć.


nazar - Korzystaj z opcji SZUKAJ, przeglądaj tematy podwieszone w poszczególnych działach.
Poczytaj o podstawach akwarystyki, nie decyduj się na paletki - szkoda ryb (zacznij od czegoś łatwiejszego, bo sądząc po tym co do tej pory pokazałeś na forum - nie podołasz).

Nie pisz pogrubioną czcionką i nie rób przesadnych i niepotrzebnych odstępów między wierszami (kilka linijek).

Ostrzeżenie:
dublowanie wątków, pytanie bez podania informacji o zbiorniku, brak podstawowej wiedzy, lenistwo, post pod postem, nieprawidłowa czcionka -20%
100% = ban (w tym wypadku automatyczny z ostrzeżeń)
Zamykam - Kejdi
Temat zamknięty


Wiadomości w tym temacie
300L - przez nazar - 02.03.2011, 17:26
RE: 300L - przez kolcubuch - 02.03.2011, 17:38
RE: 300L - przez nazar - 02.03.2011, 17:41
RE: 300L - przez kolcubuch - 02.03.2011, 18:12
RE: 300L - przez Pierrot - 02.03.2011, 18:27
RE: 300L - przez kolcubuch - 02.03.2011, 18:58
RE: 300L - przez Pierrot - 02.03.2011, 19:11
RE: 300L - przez nazar - 03.03.2011, 16:34
RE: 300L - przez Kejdi - 03.03.2011, 22:57

Skocz do: