03.03.2011, 22:57
Chłopaki, nie chcę tu nikogo dyskryminować, ale klient ma 10 lat i zero pojęcia o akwarystyce. Ja rozumiem, że paletki nie są aż tak trudnymi rybami jak powszechnie się sądzi, ale dopasowujcie rady do sytuacji 
nazar - Przede wszystkim właściciel dba o czystość w akwarium i nie polega w tej kwestii na rybach - ryby są w akwarium od brudzenia.
Doprawdy zacny jest podpis w Twojej sygnaturze, ale zastanów się czy przypadkiem w 300l ryby też mogą się męczyć.
nazar - Korzystaj z opcji SZUKAJ, przeglądaj tematy podwieszone w poszczególnych działach.
Poczytaj o podstawach akwarystyki, nie decyduj się na paletki - szkoda ryb (zacznij od czegoś łatwiejszego, bo sądząc po tym co do tej pory pokazałeś na forum - nie podołasz).
Nie pisz pogrubioną czcionką i nie rób przesadnych i niepotrzebnych odstępów między wierszami (kilka linijek).
Ostrzeżenie:
dublowanie wątków, pytanie bez podania informacji o zbiorniku, brak podstawowej wiedzy, lenistwo, post pod postem, nieprawidłowa czcionka -20%
100% = ban (w tym wypadku automatyczny z ostrzeżeń)
Zamykam - Kejdi

nazar - Przede wszystkim właściciel dba o czystość w akwarium i nie polega w tej kwestii na rybach - ryby są w akwarium od brudzenia.
Doprawdy zacny jest podpis w Twojej sygnaturze, ale zastanów się czy przypadkiem w 300l ryby też mogą się męczyć.
nazar - Korzystaj z opcji SZUKAJ, przeglądaj tematy podwieszone w poszczególnych działach.
Poczytaj o podstawach akwarystyki, nie decyduj się na paletki - szkoda ryb (zacznij od czegoś łatwiejszego, bo sądząc po tym co do tej pory pokazałeś na forum - nie podołasz).
Nie pisz pogrubioną czcionką i nie rób przesadnych i niepotrzebnych odstępów między wierszami (kilka linijek).
Ostrzeżenie:
dublowanie wątków, pytanie bez podania informacji o zbiorniku, brak podstawowej wiedzy, lenistwo, post pod postem, nieprawidłowa czcionka -20%
100% = ban (w tym wypadku automatyczny z ostrzeżeń)
Zamykam - Kejdi
