03.03.2011, 13:16
To idę dzisiaj kupić.Muszę zacząć działać bo coraz więcej tego jest
Już prawie 60% liście ma jakiś drobne niteczki
A krewetki nawet tego nie ruszają.I jestem ciekawy czy naprawdę przyczyną mogło być dozowanie CO2 czy nie:< No ale czas pokaże.
I może kupić świetlówkę np 8-9w???Bo 11w to chyba jest dość sporo a coś nawozy i CO2 mi nie wychodzi.
I czy pomoże zaciemnienie na kilka dni ?
Już prawie 60% liście ma jakiś drobne niteczki
A krewetki nawet tego nie ruszają.I jestem ciekawy czy naprawdę przyczyną mogło być dozowanie CO2 czy nie:< No ale czas pokaże.I może kupić świetlówkę np 8-9w???Bo 11w to chyba jest dość sporo a coś nawozy i CO2 mi nie wychodzi.
I czy pomoże zaciemnienie na kilka dni ?
GG:9678802
